Unicorn Balon Yeni Konsept Ürün

Unicorn balon, Kalisan’ın yeni baskılı ürünlerinden. Unicorn baskılı balonlarda belirli konsept renkler belirlenerek üretim yapılmıştır. Unicorn balon renkleri, fiyatları ve sipariş için E-mağazamızdan hazır baskılı balon kategorisini inceleyebilirsiniz.

Unicorn teması; ananas, flamingo ve meyve serileri gibi yaz partilerinde tercih edilen konseptlerden. Unicorn baskılı balonlar partilerinizi tamamlayıcı bir ürün olarak alternatif renklerde. Unicorn temalı doğum günü partilerinde kullanılabilecek seçenekler aşağıda belirtilmiştir.

Unicorn balonlar 4 renkte üretilir. Karışık paketle birlikte 5 farklı çeşit alternatifiyle sunulur. Gold ve mor baskı konseptiyle oluşturulan balonlarda şeffaf, mint yeşili ve bebek pembe balonlar kullanılmıştır.

Unicorn Balon Renkleri

• Unicorn Balon Mor – şeffaf üzeri
• Unicorn Balon gold – şeffaf, mint yeşili ve bebek pembe üzeri

Unicorn baskılı balonların hammaddesi %100 dönüştürülebilir doğal latekstir. Balonlar helyum gazı kullanımına uygundur, gaz kullanımıyla uçan balon haline getirilebilir. İzmir’de üretilen unicorn balonlar Kalisan ve Happy Balloons markalarıyla 10, 25 ve 100 adetlik ambalajlarla satışa sunulur. Fiyatları incelemek ve satın almak için bknz: Unicorn balon