Makaron Balon (2019 Yeni Ürün)

Makaron balon Kalisan’ın 2019 Şubat ayında piyasaya sürdüğü yeni ürünlerinden. İç mekan balon süslemelerinde muhteşem uygulamalar hazırlanmasına imkan veren makaron balonlar, belirli sayıda soft renklerde üretilir.

soft makaron balon

Makaron balonlar sunulan renk kombinlerinin tamamıyla beraber kullanıldığında anlamlıdır ve bu sebeple sadece karışık olarak satışa sunulur. Standart balonlara göre ekstra opaktır. Üretimden çıktığında parlak olan balonlar zaman geçtikçe matlaşır ve olağan görünümünü alır.

Makaron Balon uygulama videosu için tıklayın (1080p50 HD)

Paketteki şişirilmemiş görünümüyle de farkı hissettiren makaron balonlar; pembe, yeşil, mavi, sarı ve lila renklerde üretilir.  Boyut 12″ – 30 cm’dir. ( Fotoğraflarda balonlar küçük şişirilerek çekilmiştir. Boyut 12″ – 30 cm’dir.)

Uygulama önerisi
• Balonları farklı büyüklüklerde şişirin. Birbirine bağlayın ya da çift taraflı bant yardımıyla birbirine yapıştırın.
• Zincir balon yapma aparatı kullanarak daha nizami tasarımlar elde edin.

Güncelleme 26.03.2019

• Gelen talepler üzerine renkler ayrı ayrı olarak da satışa sunulmuştur.
• Karışık pakette tüm makaron balon renkleri bulunur; ancak rastlantısal karışımdır, sayılar eşit olmaz. Oranlar her partide farklılık gösterebilir.
• Renk dengesinin önemli olmadığı salaş tasarımlar için karışık; renklerin belli sıralamada ve eşit kullanılması planlanan organizasyonlar için de mutlaka ayrı renklerde sipariş verilmelidir.