Başlamadan Önce

Kalisan, 1996 yılından bu yana balon üretimi konusunda İzmir AOSB’de faaliyet gösteren firmadır. Türkiye pazarında ve uluslararası pazarlarda tercih edilen bir marka olmak ve tüketicilerin ürünlerimizi en üst sıralarda konumlandırmasını sağlamak için, çalışmalarımızı tüm gayretimizle sürdürüyoruz. Yakın gelecekte; alternatif renk, boyut ve ürün gruplarıyla çeşitliliğimizi daha da arttırarak; ürün gamımızı genişletmeyi ve yenilikçi ürünlerimizle farklılık yaratmayı sürdüreceğiz.

İş Birliklerinde Yaklaşımımız

Lateks balon grubu ile ilgili sunulan tüm ürünler firmamızca üretilir. Folyo balon grubunda sektörün iddialı üreticileriyle bağlantı kuruyor, sadece kaliteli ürün ve markaları envanterimize dahil ediyoruz. Dekor ve rakam grubunda İspanya; harf grubunda İtalya menşeli ürünlerini sunuyoruz. Her renk, her boyut ve her desen akredite kuruluşlarca ayrı ayrı teste tabi tutularak piyasaya sunuluyor. Çalışma konseptimiz, iş birliği yaklaşımımız ve ürün kalitesinde hedeflediğimiz istikametimiz nedeniyle en uygun fiyat iddiamız bulunmuyor.

Toptan Sipariş Yönetimi

Üretim konumuzla alakalı faaliyet gösteren, ürünlerimizin toptan ya da perakende olarak satışını yapan toptancılar ile organizasyonlarda kullanan uygulayıcılara yönelik oluşturulan, alım miktarına göre özel fiyatların şeffaf bir şekilde sunulduğu, hızlı ticareti hedefleyen; envanterimizdeki ürünlerin hızlı bir şekilde sipariş verilebilmesine olanak tanıyan ve sadece firmamızın onayladığı ticari kullanıcıların faydalanabildiği B2B platformu hazırladık.

Kimler Dahil Olabilir

Kalisan Panel sadece sektörümüzle alakalı alanda faaliyet gösteren ticari kullanıcıların faydalanabileceği B2B platformudur. Toptancılar, parti malzemesi dükkanları, kendi sitelerinden ve pazar yerlerinden satış yapan girişimciler ile organizasyon işi yapan büyük küçük tüm firmalar sistemden faydalanabilir.

Şartlar & Koşullar

 • Toptan siparişler bayi panelinden online yürütülecek; sistem panel.kalisan.com.tr adresinden işleyecektir.
 • Katılım mevcut müşterilerimizin otomatik dahil edilmesiyle ve üyelik esasıyla yapılır.
 • Sadece sektörümüzle alakalı alanda faaliyet gösteren toptancılar, ajanslar, parti malzemesi dükkanları faydalanabilir.
 • Üyelik firma onayına bağlıdır ve sadece firmamızın onayladığı kullanıcılar sisteme dahil edilir.
 • Üyelik onaylanma ve panel açılışı sadece iş günlerinde yapılır ve ortalama 1-2 gündür.
 • İlk üyelik sonrası 7 gün içinde sipariş vermeyen yeni üyelerin üyelikleri otomatik sonlandırılır ve tekrar sisteme dahil edilmez. Eski müşterilerimiz ve otomatik katılım yaptığımız müşteriler için bu şart geçerli değildir.
 • Her ne kadar baremli fiyat uygulansa da siparişlerin “toptan” nitelik taşıması gerekir. Butik siparişlerde ücret iadesi yapılarak sipariş iptal edilir ve alışveriş için sitemize yönlendirme yapılır.
 • Üyelik sonrası aktif alışverişi olmayan kullanıcıların üyeliği otomatik sonlandırılır.
 • Sektörde faaliyet gösteren franchising firmaları sistemden faydalanamaz; sözleşmeleri ve ticaret anlayışımız gereği ana bayileri ile iletişime geçmeleri gerekir.
 • Mevcut müşterilerimiz sisteme otomatik dahil edilmiş olabilir, bu durumda mail adresinizin kayıtlı olduğu uyarısını alırsınız. Panel açılışı ile birlikte giriş bilgileri paylaşılacaktır.

Başlayın!

Sistemimize dahil olmak için iki yol var.

 1. Firmamızda kaydınız yoksa ve üyelik için şartları sağladığınızı düşünüyorsanız panel.kalisan.com.tr adresine üye olarak talebinizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.
 2. Firmamızla son 14 ayda alışverişiniz olmuşsa ve kaydınız varsa üye olmadan da işlem yapabilirsiniz. İletişim sayfasındaki mail adresine bayi panelinden faydalanmak istediğinizi belirterek katılım talep edebilirsiniz. Mail ve telefon bilgilerinizi mutlaka belirtiniz.