Doğum Günü Parti Mumları

Klasik olarak bilinen doğum günü mumlarını unutun! Doğum günlerini tamamlayıcı ve esasında bu özel günün en can alıcı noktası pastalar ve pasta mumlarıdır.. 

Doğum günü pasta mumlarıyla birlikte bulunduğunuz ortamın dekoruna yapacağınız küçük bir dokunuşla büyük bir mutluluk yaratabilirsiniz. Kalisan parti dekor pasta mumlarla partinize yakışacak mum renklerini seçip hayalinizdeki pasta sunumunu oluşturun.

Pasta mumları balonlar ve parti dekor ürünler ile uygulama yapabileceğiniz şekilde renkli olarak satışa sunulmaktadır. Genel olarak ana renklerde satışa sunduğumuz pasta mumları doğum günlerinizi renklendirecek. Dikkat çekici renklerde tasarlanan parti mumları, kokusuz ve son derece hafif oldukları için ortama herhangi bir zarar vermezler bu yüzden herkesin rahat bir şekilde kullanıma uygundur. 

Yıldız şekilli simli pasta mumları pembe, turkuaz ve gümüş renk kombininden oluşur. Arka yüzeyleri beyaz, ön yüzeyleri simli olmaları açısından göze hitap etmektedir. Pasta mumları kürdana takılı şekildedir. Altlığı olmadan kullanılabilir. Kürdanla beraber uzunluğu 7,5 cm; mumun uzunluğu 3,5 cm’dir. Ambalajlı kutu içerisinde 5”li olarak yer alır. Pastaya uygulanışı basit olan parti mumları karışık renk ve tek renk olarak da satışa sunulur.

Tüy şekilli simli pasta mumları mavi, mor, altın ve gümüş renk kombininden oluşur. Tüy şekilli pasta mumları da tıpkı yıldız pasta mumları gibi arka yüzeyleri beyaz, ön yüzeyleri simli olup kürdana takılı şekildedir. Altlığı olmadan kullanılabilir. Kürdanla beraber uzunluğu 8,5 cm; mumun uzunluğu 5 cm’dir. Karışık renklerde 5”li şekilde satışa sunulur. 

Metalik ombre şekilli pasta mumları pembe, mavi, somon, sarı, yeşil ve mor renklerden oluşur. Her renkten 2 adet olup 12’li olarak satışa sunulur. Beyaz üzeri metalik kaplamadır.  Pastaya sabitlenmesi için kullanıma başlanmadan önce yakılıp birkaç damla damlatılması gerekir. Ambalajlı kutu halinde hazırlanır. Parti dekor mumların ipleri kısadır, kısa süre yanar. Kullanım açısından fotoğraf çekimine ve üfleme anına yakın yakılmalıdır. 

Doğum günü pasta mumları tüy şekilli, yıldız şekilli ve metalik ombre şekilli olarak satışa açılmıştır. Birbirinden farklı ve renk çeşitleri ile birçok pasta mumları da yakında satışa açılacaktır. 

Doğum günü pastanızı harika gösterecek parti mumu seçiminiz tamamlandıysa güzel bir dilek tutmak için üfleyin! Satıştaki ürünler için bknz: Parti mumları