Puantiyeli Balon 8 Renk Alternatifi İle Kalisan’da

Puantiyeli Balon

Puantiyeli balon; mavi, pembe, kırmızı, şeffaf, sarı, siyah ve karışık renk seçenekleriyle üretilen, uygun fiyatlı hazır baskılı balonlardandır. Her zaman moda olan puantiyeli ürünler günümüzde birçok üründe karşımıza çıkmaktadır. Moda, ev dekorasyon, mobil aksesuarları gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Puantiye desenleri, modası asla geçmeyecek olan lateks balonla birleşince ortaya sevilen bir baskılı ürün çıkmaktadır: puantiyeli balon

Hemen hemen tüm canlı renklerle üretilen puantiyeli balonlar, zemin rengine uygun bir baskı rengi ile satılır. Puantiyeler balonun şıklığa ve modaya bürünmüş halini oluşturmaktadır. Uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleri ile en çok tercih edilen baskılı balonlardandır. Ürün grupları aşağıda belirtilmiştir. 

Puantiyeli Balon Renk Seçenekleri

İstenilen tüm renk kombinasyonlarda puantiyeli balon üretimi yapılabilir. Fotoğraflanan ürünler arasında yerel ve yurt dışı pazarı için özel üretilen, stoklu olmayan ürünler olabilir. Stok ürünleri en çok tercih edilen ürünlerden oluşturulur ve aşağıdaki gibidir. Rengarenk puantiye desenlibalonlarla kendi konseptinizi, dekorasyonunuza uygun şekilde uygulayabilirsiniz.

  • Karışık puantiyeli balon, karışık balon renklerine beyaz baskı
  • Açık pembe puantiyeli balon, açık pembe balonlara beyaz baskılı
  • Açık mavi puantiyeli balon, açık mavi balonlara beyaz baskılı
  • Kırmızı beyaz puantiyeli balon, kırmızı balona beyaz baskılı
  • Kırmızı siyah puantiyeli balon, kırmızı balona beyaz baskılı
  • Sarı siyah puantiyeli balon, sarı balona siyah baskılı
  • Şeffaf puantiyeli balon, şeffaf balona herbir yüzeyi farklı renk baskılı

Karışık grubun içinde içinde yukarıda belirtilen renklere ilave olarak sarı, turuncu, limon yeşili, çim yeşili, menekşe, hardal, turkuaz gibi renkler bulunur. Renkler partiye göre değişiklik gösterebilir.

Puantiyeli balonlar, çepeçevre olarak balonun dört yüzeyine basılır. En çok tercih edilen hazır baskılı balon türü olan ürünler Kalisan tarafından birçok renk ve kombinasyonda üretilmektedir. Gelen talepler doğrultusunda renk seçenekleri arttırılabilir. Farklı tasarımlarla da puantiyeli balon üretimi yapılabilir. Bu durumda, ürün çepeçevre baskı olduğundan dolayı, minimum baskı adeti 10.000 adet olacaktır.

Puantiyeli balonlar, organizasyonların vazgeçilmez dekorasyon balonlarındandır. Her konsepte uygun bir renk kombinasyonu mutlaka bulunabilir.Helyum gazı kullanımına da uygun olması ürünü farklılaştırmaktadır. Küçük miktardaki uçan balon ihtiyaçlarının karşılanması için üretilen kullan at helyum gazları ilepuantiyeli balonları uçan balon haline getirebilirsiniz.

Süslemelerde Puantiyeli Balon

Renk çeşitliliği sayesinde her türlü konsept partilere ya da kutlamalara kolaylıkla uyum sağlıyor oluşuyla diğer ürünlerden ayrılan puantiye baskılı balonlar temanın bütünleyicisi olarak da değerlendirilebilir.

Puantiyeli balonlar tek başına yeterli şıklık sunuyor olsa da farklı ürün gruplarıyla da kullanılıyor oluşu muhteşem süslemeler yapılmasına imkan verir.  Şeffaf balon içerisine yerleştirip şişirildiğinde ikili olarak partilerde ve kutlamalarda muhteşem ambians yaratılabilir; doğum günü süslemeleri için iyi ki doğdun ya da happy birthday yazılı balonlarla kullanılarak da bütünlük sağlanabilir.

 Özel Baskılı Balonlarla Kullanımı

Puantiyeli balonların özel baskılı balonlarla birlikte kullanılmasıyla farklı konseptler yaratılabilir. Hemen hemen tüm renklerde üretiliyor oluşuyla organizasyonunuzu daha fazla renklendirecek, hareketlendirecek ve bütünleştirecek bir üründür puantiyeli balonlar. Özel balon siparişi verirken e-mağazamızda satışa sunulan ürünleri de incelemenizde fayda var.

Puantiyeli Balon Fiyatları ve Satın alma

Puantiyeli balon fiyatları seçilen renklere ve adetlere bağlı olarak değişir. 10, 25 ve 100 adet olarak satışa sunulan ürünleri e-mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Fabrika’dan 10 paket (1.000 adet) altı satış yapılamadığından dolayı daha az talepler online mağazadan siparişleri doğrudan e-mağazadan satın alabilirsiniz.