Mirror Balloons (Krom Balon) 2019

Mirror Balloons Kalisan’ın 2019 Şubat Nürnberg fuarında tanıttığı ve Mart 2019 itibariyle piyasaya sürdüğü yüksek kaliteli prime ürünüdür. EN 71- Part 1, EN 72- Part 2, EN 71- Part 3 ve EN 71- Part 12 testlerinden başarıyla geçmiştir. Üretim ve üretim sonrası süreçle ilgili gerekli tüm kontrol listelerini tamamlamış nihai olarak da satışa hazır hale getirilmiştir. Tanıtım 13 Mart 2019

Altın, gümüş, mavi, yeşil, pembe, mor renklerde; 12″ yuvarlak ve 12″ kalp olarak üretilir. Şuanda sadece 12″ olarak satışı yapılmaktadır. Dünyada Chroome Balloons adı ile çıkarılan, yerelde krom balon olarak bilinen ürünün açık ara çok daha iddialısını üreterek yerel ve uluslararası tüketicilerin beğenisine sunduk.

Sadece iç mekan kullanımına uygundur. Işığın yoğun kullanıldığı aydınlık bir ortamda ayna efekti verir ve üzerindeki yansımalarla harika ambianslar yaratır. Süsleme tamamen Mirror Balloons ile yapılabileceği gibi standart balonların arasına serpiştirilerek de yapılabilir.

Kolay bağlanabilmesi, zaman içinde sertleşmemesi, yüzeyinin pürüzsüz olması, hava temasıyla oksitlenmemesi, ayna efekti vermesi, ışıklı ve ışıksız ortamlarda farklı görünümlere bürünmesi, helyum gazı kullanımına uygun olmasının yanında lateks balon için maksimum sürelerde havada kalabilmesi, uzun raf ömrü, tam yuvarlak şişebilmesi ve gerekli tüm testlerden geçiyor olması ürünü farklı kılan, ön plana çıkaran önemli özelliklerdendir.