Folyo Balonlar Kalp Yıldız Rakam Harf…

Folyo Dekor Balonlar

Folyo balonlar çok farklı renk ve modelde üretilebilmektedir. En çok tüketilen şekiller kalp, yıldız ve yuvarlak form olanlarıdır. Ayrıca doğum günü, düğün ve diğer organizasyonlarda rakam balonlar tercih edilmektedir.

Lateks ürün grubu ile ilgili sunulan tüm ürünler firmamızca üretilir. Folyo balon grubunda sektörün iddialı üreticileriyle bağlantı kuruyor, sadece kaliteli ürün ve markaları envanterimize dahil ediyoruz. Dekor ve rakam grubunda İspanya; harf grubunda İtalya menşeli ürünlerini sunuyoruz.

Satışı yapılan folyo balonlarda her renk, her boyut ve her desen akredite kuruluşlarca ayrı ayrı teste tabi tutularak piyasaya sunuluyor. 4’de bir fiyatla benzer görünümdeki ürünleri tedarik etme alternatifimiz olsa da tercihimizi iş birliği yaklaşımımıza uyan ürün ve markalardan yana kullandık.

Folyo grubunda Kasım 2019 itibariyle envanterimizde 369 adet ürün bulunuyor.

Folyo Balon Çeşitleri

  • 18″ – 45 cm yıldız 21 renk
  • 18″ – 45 cm kalp 20 renk
  • 18″ – 45 cm yuvarlak 11 renk
  • 9″ – 23 cm dekor balonları 14 seçenek
  • 4″ – 10 cm dekor balonları 9 seçenek
  • 35″- 88 cm yarım ay 3 seçenek
  • 35″- 88 cm yarım ay 2 seçenek
  • 14″ rakam balon 4’er renk seçeneği
  • 14″ harf balon 4’er renk seçeneği
  • 40″ harf 6’şar renk + pastel pembe ve mavi

Folyo Balon Özellikleri

Birçok üreticinin ürünlerinin olduğu folyo balon grubunda materyal kalitesi, pikment, ısıtma, yapıştırma, gözenek yapısı, mikron, kalınlık, kat sayısı, gramaj gibi değerler ile fiziksel ve kimyasal gerekliliklerin sağlanıp sağlanamaması durumu ürünün fiyatında etkilidir.

Kalp, yıldız ve yuvarlak form folyo balonlar 18″ ölçüsündedir. Şişirildiğinde çevresi 45 cm’dir. Helyum gazı kullanılarak uçan balon haline getirilebilir ve ısı farkının olmadığı durumlarda 7-10 gün uçma özelliğine sahiptir. Dekor amaçlı kullanılacaksa ürünle birlikte gönderilen pipetle şişirilebilir, bant yardımıyla sabitlenebilir. Rakam balonlarda asarak kullanılması için 2 adet bağlantı yeri vardır. Çift taraflı bant ile sabitleme yapılmayacaksa bağlantı yerlerinden iple bağlanabilir.

Folyo balon renkleri

18″ – 45 cm kalp folyo balonlar: Altın, gümüş, rose gold, koyu mavi, koyu pembe, magenta, mor, kırmızı, koyu yeşil, pastel mavi, pastel pembe, beyaz, lila, turuncu, metalik pembe, turkuaz, limon yeşili.

Yıldız folyo balonlar: yukarıdaki renklere ilave siyah.

40″ Rakam balonlar: Tüm rakamlar rose gold, turkuaz, gümüş, altın, pembe, mavi renklerde. 1 numara için ilave pastel mavi ve pastel pembe.

14″ Rakam, 14″ve 40″ harf balonlar: Gümüş, altın, pembe, mavi renklerde.

35″ – 88 cm yarım ay: Altın, gümüş, kırmızı renklerde; 35″ – 88 cm kalp balonlar kırmızı ve gümüş renklerde.

Paket İçeriği ve Sunum

Balon sönük bir şekilde resimdeki ambalajlarda sevk edilir. Her bir pakette bir ürün ve ürünün şişirilmesi için çubuk ya da pipet bulunur. Ürünün zarar görmemesi için makasla açabilirsiniz.

Önemlidir!
Uçan balon yapmak için helyum gazı gereklidir. Kullan at tüp tercih edebilir ya da yakınınızdaki organizasyon firmalarından hizmet alabilirsiniz. Helyum gazı kullanılmayacaksa bant yardımıyla sabitleme yapılabilir.

Diğer ürünlerde olduğu gibi folyo balon grubunda da alıntı resim kullanılmaz. Satışa sunulan ürünlerin birebir resimleridir. Çekim saatlerine ve güneşin konumuna göre renklerde minimal farklılıklar söz konusu olabilir. Lateks balonlarla birlikte partilerinizi renklendirebilirsiniz.

Videolar

1080p 50 HD video: folyo dekor balonlar
1080p 50 HD video: 1 yaş pembe balon
1080p 50 HD video: Pastel mavi ve gümüş
1080p 50 HD video: isimli balon video

Mini Dekor Balonlar

18″ – 45 cm folyo balonlara ilaveten 4″ – 10 cm ve 9″ – 23 cm ürünler kalp ve yıldız şekilli olarak ürünler–>folyo–> Mini Dekor Folyo Balonlar bölümünde satışa açılmıştır. Bu ürünler helyum gazı ile doldurulmaz. Zincir balon yapımında dekor amaçlı kullanılabilir.