Folyo Balonlar Kalp Yıldız Yuvarlak ve Rakam

Folyo balonlar çok farklı renk ve modelde üretilebilmektedir. En çok tüketilen şekiller kalp, yıldız ve yuvarlak form olanlarıdır. Ayrıca doğum günü, düğün ve diğer organizasyonlarda rakam balonlar Tercih edilmektedir.

Birçok üreticinin ürünlerinin olduğu folyo balon grubunda materyal kalitesi, pikment, ısıtma, yapıştırma, gözenek yapısı, mikron, kalınlık, kat sayısı, gramaj gibi değerler ile fiziksel ve kimyasal gerekliliklerin sağlanıp sağlanamaması durumu ürünün fiyatında etkilidir.

Folyo Balon Özellikleri

Kalp, yıldız ve yuvarlak form folyo balonlar 18″ ölçüsündedir. Şişirildiğinde çevresi 45 cm’dir. Helyum gazı kullanılarak uçan balon haline getirilebilir ve ısı farkının olmadığı durumlarda 7-10 gün uçma özelliğine sahiptir. Dekor amaçlı kullanılacaksa ürünle birlikte gönderilen pipetle şişirilebilir, bant yardımıyla sabitlenebilir. Rakam balonlarda yükseklik 45″ – 110 cm boy – 80 cm çevre. Asarak kullanılması için 2 adet bağlantı yeri vardır. Çift taraflı bant ile sabitleme yapılmayacaksa bağlantı yerlerinden iple bağlanabilir.

Folyo Balon Çeşitleri ve Renkleri

Kalp folyo balonlar: Altın, gümüş, rose gold, koyu mavi, koyu pembe, magenta, mor, kırmızı, koyu yeşil, pastel mavi, pastel pembe, beyaz, lila, turuncu, metalik pembe, turkuaz, limon yeşili.

Yıldız folyo balonlar: yukarıdaki renklere ilave siyah.

Rakam balonlar: Tüm rakamlar rose gold ve turkuaz renklerde. 1 numara için ilave pastel mavi ve pastel pembe.

Paket İçeriği ve Sunum

Balon sönük bir şekilde resimdeki ambalajlarda sevk edilir. Her bir pakette bir ürün ve ürünün şişirilmesi için çubuk ya da pipet bulunur. Ürünün zarar görmemesi için makasla açabilirsiniz.

Önemlidir!
Uçan balon yapmak için helyum gazı gereklidir. Kullan at tüp tercih edebilir ya da yakınınızdaki organizasyon firmalarından hizmet alabilirsiniz. Helyum gazı kullanılmayacaksa bant yardımıyla sabitleme yapılabilir.

Kalisan’da diğer tüm ürünlerde olduğu gibi folyo balon grubunda da alıntı resim kullanılmaz. Satışa sunulan ürünlerin birebir resimleridir. Çekim saatlerine ve güneşin konumuna göre renklerde minimal farklılıklar söz konusu olabilir. Lateks balonlarla birlikte partilerinizi renklendirebilirsiniz. Ürünleri satın almak için bknz: Folyo balon fiyatları