Flamingo Konsept Balonlar

Flamingo balon, son zamanlarda düğün, doğum günü ve çeşitli parti organizasyonlarında sıkça tercih edilmektedir. Birçok üründe karşımıza çıkan, popülerliği her geçen gün artan ve trend temalardan olan flamingo, alternatif renk seçenekleriyle artık balonlarda.

Uzun boynu ve bacaklarıyla göz kamaştırıcı güzellikteki flamingolar, balon üzerine iddialı renk kombinasyonlarıyla hazırlandı. Pembe ve gold renklerden yola çıkılarak alternatifler oluşturuldu; şeffaf balon ve metalik baskı rengi de kullanılarak göz alıcı bir görünüm kazandırmak amaçlandı.

Flamingo baskılı balonlar şimdilik 5 farklı renk seçeneği ile üretildi. 10,25 ve 100 adetlik ambalajlarda sunulan flamingo balon çeşitleri Kalisan’da satışta. Flamingo balon renkleri, fiyatları ve sipariş için E-mağazamızdan hazır baskılı balon kategorisini inceleyebilirsiniz. Flamingo baskılı balonlar aşağıdaki kombinasyonlarda üretilir:

Flamingo Balon Renkleri

• Şeffaf balon – pembe flamingo
• Şeffaf balon – mor flamingo
• Şeffaf balon – mavi flamingo
• Bebek pembe balon – gold flamingo
• Beyaz balon – gold flamingo

Hammaddesi %100 dönüştürülebilir doğal latekstir. Flamingo balon helyum gazı kullanımına uygundur, gaz kullanımıyla uçan balon haline getirebilirsiniz. İzmir’de üretilen flamingo balonlar Kalisan ve Happy Balloons markalarıyla satışa sunulur.