Doğum Günü Balonları ve Konsept Temalar

Doğum günü balonları partilerin olmazsa olmazlarından. Doğum günü partilerinizi, doğum günü süsleri ile birlikte dilerseniz iyi ki doğdun ve happy birthday yazılı, dilerseniz yıldız baskılı, dilerseniz konfetili dilerseniz de diğer baskılı balonlarla renklendirebilirsiniz. Kalisan, baskılı ve baskısız balon çeşitleriyle doğum günü süslemeleri için tüm alternatifleri sunmaktadır.

Doğum günleri her yaştan insanın önemsediği büyük ya da küçük ölçekli kutladığı özel günlerdendir. Doğum günü konsept partilerin yaygınlaşmasıyla birlikte de doğum günü süsleri, doğum günü parti malzemeleri ve balon çeşitlerini artmıştır. Doğum günü kutlamaları için hemen her temada balon üretimi Kalisan tarafından yapılabilmektedir.

Doğum günü konseptleri, doğum günü partisi fikirlerinden yola çıkılıp bazen farklılaştırılarak bazen çeşitlendirilerek uygulanmaktadır. Evde doğum günü partisi yapmak için balonlar uygun maliyetli ve fazlaca alternatifi olan dekorasyon ürünlerindendir. Uygulayıcıların daha çeşitli balon kullanabilmesi için farklı adetlerde ambalajlar hazırlanarak E-mağaza üzerinden satışa sunulmuştur.

Doğum günü organizasyonlarında ve süslemelerinde görsel zenginlik kazandıracak birçok balon çeşiti bulunmaktadır. Renge karar vererek online balon satış sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir; dilediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz. Balon kullanabileceğiniz doğum günü konseptlerini ve doğum günü süsleme fikirlerini yazı devamında bulabilirsiniz.

Doğum Günü Balonları Genel Ürünler

Doğum günü konsepti ne olursa olsun yazısız olan ve sadece tasarımdan oluşan balonlar partilerinizi hareketlendirecektir. Puantiyeli, yıldız baskılı, konfetili balonlar sadece tasarımsal öğelerden oluşur ve diğer ürünlerin hepsiyle birlikte kullanılabilir. Bu gruptaki ürünlerin tamamı çepeçevre baskılıdır ve birçok alternatif renkte üretilir.

İyi ki doğdun ve happy birthday yazılı doğum günü balonları genel kullanım için oluşturulmuştur. Hareketli ve minimal tasarımlar yetişkin ve çocuk olarak iki grupta değerlendirilebilir. Hareketli tasarımlarda karışık renklere beyaz baskı rengi kullanılırken diğerinde gold baskı rengi şeffaf, beyaz ve siyah balonda kullanılır.

Doğum Günü Konseptleri

Günümüzde doğum günü partilerinde konsept temalar kullanılmaktadır. Özellikle 1 yaş doğum günü konseptleri için alternatif oldukça fazladır. Üretimi yapılan balonların bir kısmı doğum günü temaları baz alınarak oluşturulmuştur. Ürünleri yazı devamında bulabilir; doğum günü konsepti için fikir edinebilirsiniz.

Meyve Konseptli Doğum Günü

Meyve temalı doğum günü konsepti planlandıysa, karpuz, portakal, limon, çilek gibi baskılı balonların karışık olarak sunulduğu balonları kullanabilirsiniz. Meyve temalı parti balonlarını Ayrı ayrı satın almak da mümkün.

Karpuz Temalı Doğum Günü

Karpuz temalı bir doğum günü partisi planlandıysa, şeffaf ve beyaz balon üzerine hazırlanan karpuz balonlar partinize renk katacaktır.

Portakal Temalı Doğum Günü

Portakal temalı doğum günü partilerinizde, şeffaf ve beyaz balon üzerine hazırlanan portakal balonlar konseptinizi tamamlayacaktır.

Limon Temalı Doğum Günü

Limon temalı doğum günü partilerinde, yine şeffaf ve beyaz balon üzerine hazırlanan limon balonları kullanabilirsiniz.

Anans Temalı Doğum Günü

Ananas temalı doğum günü partilerinde kullanılmak üzere 3 renk olarak üretilen ananas doğum günü balonları Kalisan’ın sevilen ürünlerinden.

Çilek Temalı Doğum Günü

Çilek temalı doğum günü partilerinde kullanılmak üzere üretilen çilek balonlar şeffaf ve beyaz renklerle sunulur.

Fil Temalı Doğum Günü

10 farklı renk seçeneğiyle üretilen fil balonlar, geniş renk alternatifleriyle kız ve erkek için planlanacak fil konseptli doğum günü partilerinde kullanılabilecek doğum günü balonlarından birisi.

1 Yaş Doğum Günü Balonları

1 yaş doğum günü süslemelerinde kullanılabilecek 1 yaş balonları mavi ve pembe temalarda üretilir. 1 yaş doğum günü balonları 10 farklı kombinasyonla sunulur.

1 yaş doğum günü balonları

Hoş Geldin Bebek Doğum Günü Balonları

Hoş geldin bebek balonları da mavi ve pembe temalarda üretilir. Hastane süslemelerinde, ilk fotoğraf çekimlerinde balon süslemesi olarak kullanılan balonlardandır.

Denizci Temalı Doğum Günü Balonları

Denizci konseptli doğum günü partileri için oluşturulan seri çepeçevre baskılıdır. Şeffaf, beyaz ve turkuaz balonlar kullanılır.

Deniz Kızı Temalı Doğum Günü Balonları

Deniz kızı konseptli doğum günü partileri için oluşturulan seri iki yüzey baskılıdır. 7 renk seçeneğiyle sunulur.

Flamingo Temalı Doğum Günü Balonları

Flamingo konseptli doğum günü partileri için oluşturulan seri iki yüzey baskılıdır. Şeffaf – pembe, şeffaf – gold, şeffaf – mavi, şeffaf – mor, pembe -gold, beyaz – gold gibi alternatif kombinasyonlarla satışta.

Unicorn Temalı Doğum Günü Balonları

Unicorn konseptli doğum günü partileri için oluşturulan seri iki yüzey baskılıdır. Şeffaf balon üzerine altın – mor; mint yeşili ve pembe balon üzerine de altın baskı rengiyle hazırlandı.

Kelebek Temalı Doğum Günü Balonları

Kelebek konseptli doğum günü partileri için oluşturulan seri çepeçevre baskılıdır. Tamamı şeffaf olmak üzere; beyaz, pembe, turkuaz ve mor baskı renkleriyle hazırlandı

Tropik Temalı Balonlar

Karışık renk balonlara gold, hardal, pembe ve yeşil renklerde basılan hindistan cevizi, tropik temalı olarak hazırlanmıştır. Doğum günü süslemeleri ve yaz partileri için kullanılabilecek ürünler farklı adetlerdeki ambalajlarda satışa sunulur.

Baykuş Temalı Balonlar

Baykuş şablonu karışık renk balonlara gri, hardal ve deniz yeşili renklerde baskılıdır. Doğum günü organizasyonları için alternatif ürünlerden olan baykuş baskılı balonlar farklı adetlerdeki ambalajlarda Kalisan E-mağaza’da satışa sunulur.

Ayıcık Temalı Balonlar

Ayıcık baskılı balonlarda karışık renk balonlar kullanılır, baskı rengi beyazdır. Doğum günü ve diğer balon süsleme organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

İnşaat Temalı Balonlar

İnşaat temalı doğum günü partilerinde kullanılmak üzere oluşturulan balonlarda iki balon rengi kullanılır ve baskıları çaprazdır. Sarı ve siyah balonlar karışık olarak paketlenir. 10,25 ve 100 adet’lik ambalajlarda satın alabilirsiniz.

Kaktüs Baskılı Balonlar

Kaktüs baskılı balonlar, doğum günü organizasyonlarında tercih edilebilecek bir diğer alternatif ürünlerden. Kullanılan baskı rengi siyah, balon rengi karışıktır.

Kuzucuk Baskılı Balonlar

Ten rengi, beyaz ve siyah baskı renkleriyle oluşturulan kuzucuk baskılı balonlarda karışık balon renkleri kullanılır. Balonun tek yüzeyi baskılıdır.

Kişiye Özel Doğum Günü Balonları

Daha niş uygulamalar için kişiye özel baskılı balon hizmetinden faydalanabilir; isimli balon siparişi vererek doğum günü organizasyonlarınızı daha farklı kılabilirsiniz.