Benimle Evlenir misin Baskılı Balon

Benimle evlenir misin baskılı balon hazır baskılı ve özel baskılı olarak Kalisan’dan tedarik edebilirsiniz. Evlilik teklifi sürprizlerinde sıkça kullanılan evlilik teklifi balonları farklı renk ve modellerle satışa sunulur. Diğer tüm lateks balonlarda olduğu gibi bu ürün de “helyum quality” olarak üretilir ve helyum gazı kullanımına gramaj, kalınlık ve malzeme olarak uygundur.

evlilik teklifi balon

Benimle Evlenir misin Baskılı Uçan Balon

Benimle evlenir misin baskılı balonların uçan balon haline getirilmesi mümkündür. Kullan-at helyum gazı ile 15-18 adet balonun uçan balon haline getirilmesi mümkündür. Planlanan organizasyon için bu sayının yeterli olduğu düşünülüyorsa taşıması ve kullanımı oldukça pratik olan kullan at helyum gazı satın alınabilir.

Balonla evlilik teklifi için kullanılacak balon kalp şekilli ya da 12″ yuvarlak olabilir. Hazır baskılı grubunda üretilen benimle evlenir misin balonları sınırlı sayıda basılır ve ürün tükendiğinde şablon yenilenerek başka bir tasarımla satışa sunulur. Hazır baskılı balonlarda karışık renkler kullanılır ve baskı rengi beyazdır.

Hazır baskılı grubunda üretilen benimle evlenir misin baskılı balonları Kalisan e-mağaza üzerinden 25, 50 ve 100 adet olarak satın alabilirsiniz. Bu miktarlardaki satışlar sadece e-mağaza üzerinden yapılmakta olup telefonla verilecek siparişlerde kota uygulaması bulunmaktadır. Kota ürün grubuna göre değişmekle beraber ortalama minimum 10 pakettir. ( 1.000 adet)

Özel Baskılı Evlilik Teklifi Balonları

Evlilik teklifi balonları için özel tasarım yaptırarak ürünü özelleştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda kişiye özel baskılı balon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kişiye özel yapılacak evlilik teklifi balonlarında istediğiniz her şeyi yazdırmak, balon ve baskı rengini seçmek mümkündür. Dilerseniz balon üzerine fotoğraf baskısı da yaptırabilirsiniz.

benimle evlenir misin baskılı balon

Özel olarak oluşturulan bu sipariş modelinde minimum baskı adeti 100 adettir. Tasarım tamamen müşterinin talebine göre şekillendirilir ve hazırlanan grafik müşteriye özeldir. Yapılan grafik çalışmalarıyla istenilen tasarım oluşturulur ve onay alınarak baskıya dahil edilir. Özel baskılı balon siparişi sonrasında tasarım 30-120 dakika; baskı da maksimum bir günde tamamlanır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilebilir.

Sipariş edilen tüm balonlar sönük olarak 25*40 ölçüsünde ambalajda gönderilir ve küçük kargo poşetine sığacak ölçüdedir. Ürün linkleri aşağıda paylaşılmıştır, siparişinizi e-mağaza üzerinden oluşturabilirsiniz.

benimle evlenir misin balon

Özel balon siparişlerinde talep edilen fotoğraf baskılı balon ise 12″ yuvarlak form balonlar kullanılmalıdır. Fotoğraf baskısı tek renk siyah olarak yapılacağından en iyi görüntü beyaz balonda alınır. Daha hareketli  ve özgür çalışmalar için fotoğrafsız uygulamalar tercih edilebilir.

benimle evlenir misin balon
evlilik teklifi balonları
evlilik teklifi için balon

Benimle evlenir misin balonu – Hazır baskılı