Baskılı Balon Siparişi

Baskılı Balon Siparişi

Baskılı balon siparişi için öncelikle hangi baskılı balon türünü tercih edeceğinizi belirlemelisiniz. Baskılı balonlar özel baskılı, logo baskılı ve hazır baskılı gibi alt kategorilerde sunulmaktadır. İlgilendiğiniz gruplara göre sipariş oluşturma şekli değişmektedir. Aşağıdan ürün grupları ile ilgili kısa bilgilendirmeleri inceleyebilir sipariş oluşturmak için ilgili ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Özel baskıların tamamını kişiye özel grubunda listeledik.

Hazır Baskılı Balon Siparişi

Hazır baskılı balonlar, belirli temalarda üretilen seri baskılardır. Her ürün için firmanın belirlediği minimum adetlerde üretim yapılır. Bu minimum adetler Kalisan’da ürüne göre 100.000 – 250.000 adet arasındadır. Tasarım, uygulanacak balon ve baskı renkleri, kullanılacak şablon sayısı gibi tüm inisiyatifler firmadadır ve yapıldığı haliyle değiştirilmeden satışa sunulur.

Hazır baskılı balonlarda dilediğiniz miktarlarda satın alabilirsiniz. Ürünler -> hazır baskılı bölümünden ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemlerini online olarak yapabilirsiniz.

Toptan hazır baskılı balon talepleriniz için firmamızın bayi panelinden faydalanabilirsiniz. bknz: Toptan balon

Kalisan üzerinden online olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Özel Baskılı Balon Siparişi

Özel baskılı balonlar, butik organizasyonlar için kullanılan baskılı balon ürün grubudur. Doğum günü, sünnet, evlilik teklifi, 1 yaş gibi özel temalarda, küçük miktarlarda özel balon siparişi vermenize olanak tanır. Hazır ürünlerin ihtiyacınızı karşılamadığını düşündüğünüz durumda ya da daha özel bir uygulama yaptırmak istemeniz durumunda özel baskılı balon siparişi vererek ürününüzü özelleştirebilirsiniz.

Hazır baskılı balonlardan farklı olarak özel baskılı balonlarda tasarım inisiyatifi sizdedir ve tüm grafik çalışmaları talep ettiğiniz şekilde oluşturulur. Fotoğraf baskılı balonlar, isim yazılı balonlar bu kapsamdadır. Logo baskılı balonlardan farkı da 1.000 adetten daha az sipariş verilebilmesi ve konsept tasarım hizmetinin sunuluyor olmasıdır. Özel baskılı balon siparişi için 50-100-250-500 olarak baskı yapılabilir.

• Süreç online yürütülür. Ürünler–>kişiye özel bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Logo Baskılı Balon Siparişi

Logo baskılı balonlar, firmaların reklam ve promosyon amacıyla kullandığı baskılı balon sipariş modelidir. Daha çok balona logo baskısı şeklinde uygulandığından dolayı bu isimle kategorize edilir. Özel baskılı balonlarda olduğu gibi müşterinin isteğine göre yapılır. Gönderilen logoya ek olarak telefon, adres ya da başka bir metnin eklenmesi talep ediliyorsa ve istenen tasarımın vektörel formatı yok ise grafik çalışması ve yerleştirme firmamızın grafik birimince yapılır; tasarım hizmeti kısıtlı olarak sunulur.

Ticari uygulama kapsamına giren logo baskılı balon siparişi için mimimum baskı adeti 1.000’dir. Ürün detay sayfasında da belirtildiği gibi fiyatlar için logonun renk sayısı, uygulanacak yüzey sayısı gibi detayların bilinmesi gerekir. Konu hakkında fikriniz yok ise basılabilecek versiyonlar ve fiyat varyasyonları için logo ve yazılmasını istediğiniz diğer detayları firmamıza ulaştırınız. Satış birimince görsel yorumlanacak ve size alternatif görseller ve fiyatlar sunulacaktır.

• Süreç mail kanalından yönetilir.