Baskılı Balon İstanbul 24 Saatte Teslim!

Baskılı balon İstanbul başlığı ile ilgili bilgi ve görselleri yazı devamında bulabilirsiniz. İstanbul’dan verilen baskılı balon siparişleri sipariş verilen saate bağlı olarak 24 saatte İzmir’den ulaştırabilmekteyiz. 14:00’a kadar grafik ve onay işlemleri tamamlanarak üretime alınan siparişler aynı gün kargoda!

Baskılı Balon İzmir’den İstanbul’a  24 SaatteTeslim!

Baskılı balon İstanbul ilinden talep ediliyorsa son baskı alım saatine kadar onaylandı ise 24 saat içinde adresinize gönderilebilmektedir. Balon ve baskı üretim merkezi İzmir’de olan firmamız için 15 milyonluk nüfusa sahip İstanbul önemli bir pazara sahiptir. Merkezin İzmir olmasına rağmen portföyün büyük kısmı İstanbul’dadır.

Balon üretim hattının gücü, kısa sürede yüksek miktardaki siparişlere cevap verebilme kabiliyeti ve kargo süresinin 1 gün olması İstanbul pazarında da Kalisan’ı güçlü kılmıştır.

Baskılı balon siparişi çoğunlukla acil olan ve süreli ulaşması gereken ürün gruplarındandır. Yapılacak organizasyonun önceden planlanması mümkün olmayan durumlar çoğu zaman ortaya çıkmakta; ürünün hızlı bir şekilde tedarik edilmesi gerekliliğini doğurmaktadır.

Kalisan Firma Profili

Kalisan, hızlı üretim ve teslimat konusunda İstanbul dahil Türkiye’nin tüm illerinde yerel bir firma görevi üstlenmektedir. “Kaliteli ürün ve hızlı teslimat” misyonuyla Kalisan, balon sipariş sürecinde güçlü bir tedarikçi olarak yanınızda olacaktır. Kalisan’da haftanın yedi günü; günün 24 saati üretim süreci aksamadan devam eder. Bu durum baskılı balon siparişlerini çok kısa sürede tamamlayıp sevk etmemize olanak tanır.

İş Süreci

Onayınızla birlikte zincire giren siparişin, onaydan sevkiyata; ulaştırılmasından sipariş sonrası takibine kadar tüm durumları kontrol altındadır. Baskılı balon taleplerinin birçoğunun ani olarak oluştuğunun ve açılış gibi net bir tarih için talep edildiğinin; bu sebeple termin esnekliğinin olmadığının bilinciyle disiplinle çalışıyoruz. Sektördeki geçmişimiz ve deneyimimizle günlük 200.000 adet reklamlık baskılı balon siparişini kolaylıkla yönetebilecek güce sahibiz.

İstanbul Logo Baskılı Balon Siparişi

İstanbul’dan logo baskılı balon siparişi vermek, balon baskı fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki detaylarla birlikte firmamıza mail atabilirsiniz. Detayların ulaştırılmasını takiben grafik çalışması yapılarak aynı kanaldan dönüş sağlanacaktır.

  • Basılması istenen logo vektörel hali ile
  • Basılması istenen ek detaylar ( telefon, adres, web sitesi ve sosyal medya adresleri)
  • İstenen yüzey sayısı ( tek yüzey ya da iki yüzey)
  • Balon çubuğu tercihi

Logo baskılı balonu ilk defa yaptırıyorsanız ve nelerin uygulanabileceği konusunda bilgi sahibi olmak ve daha fazla örnek resim için ürünler sekmesinden logo baskılı balon sayfasını inceleyebilirsiniz.

° Baskılı Balon İstanbul – Özel Baskılı Balon Siparişi °
Düğün, nişan, doğum günü gibi özel günler için oluşabilecek balon baskı talepleri için İstanbul’dan  özel baskılı balon siparişi verebilirsiniz. Kişiye özel baskılı balonlarla ilgili görsel ve detaylar için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu ürün grubunda en az 100 adet sipariş oluşturulabilir.

° Baskılı Balon İstanbul Logo Baskılı Balon Siparişi ° 

Logo baskılı balon siparişi ticari uygulama olarak değerlendirilir ve en az 1.000 adet sipariş alınabilir. Logolu balon siparişi hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak için ürün sayfasını inceleyiniz.

° İstanbul’dan Toptan Balon Siparişi °
Baskısız ve hazır baskılı ürün grubuyla ilgili toptan balon talepleri İstanbul’dan karşılanamaz.

Baskılı balon fiyatları İstanbul için de aynıdır. 5.000 adete kadar olan çubuksuz siparişler ya da 1.000 balon – 1.000 çubuk kombinasyonu aynı büyüklükte koli ile sevk edilir ve 12-15 TL dolayında bir kargo ücreti yansır. Güncel tutarı temsilcinize sorabilir dilerseniz sipariş aşamasında tutara ekletebilirsiniz.

Baskılı balon siparişinin x tarihinde İstanbul’a ulaşıp ulaşmayacağı bilgisini en yakın şubenizden öğrenebilirsiniz. Tamamına yakınının ertesi gün İstanbul’a ulaştığını geçmişe dayandırarak belirtebiliriz. Ertesi gün teslim edilmeyen ürünlerin nedeni çoğunlukla adres yetersizliği, adreste bulunmaması durumu ve dağıtıma çıkarılmamış olması ile ilgilidir. Acil durumlarda ürünü şube teslimi olarak istemeniz muhtemel gecikmelerin önüne geçecektir.