Balon Şişirme Makinesi

Balon şişirme makinesi, balonların 1,5 saniyede şişirilmesine olanak tanıyan; farklı fiyat ve kalitelerde satışa sunulan elektrikli ürünlerdir.

Profesyonel Balon Şişirme Makinesi

Organizasyon firmaları tarafından kullanılan, dinlendirme ihtiyacı duyulmaksızın saatlerce çalıştırılabilen, seri kullanımlarda ısınma yapmayan, kaliteli ve güvenilir profesyonel balon şişirme makinasıdır.
@ Tek hava çıkışı olan modeldir
@ Sağlam ve sert bir kasaya sahiptir
@ Ağırlığı 1,8 kg, boyutları 21*12*19cm’dir.

Amatör balon şişirme makineleri

Baskılı balon dağıtımı yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen ürün grubudur. Çin menşeli ürün, Türkçe kullanım kılavuzu ile gönderim yapılır, talimatlara uyulduğunda uzun süre kullanılabilir.
@ Dört saatten uzun süre kullanıldığında ısınıp zarar görebilir, dinlendirerek kullanınız.
@ Sürekli olarak balon şişirmek için anahtarı II konumuna getirin.
@ Birkaç tane balon şişirmek için anahtarı “I” konumunda, çok sayıda ve sürekli balon şişirmek için anahtarı “II” konumunda kullanmak uygundur.

Tek ve iki çıkışlı modeller aynı motora sahiptir. İki çıkışlı modelde daha seri balon şişirmek mümkündür; ancak daha sık dinlendirmek gerekir. İhtiyacınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Ürün darbeli modda iken (I) hava çıkışına hafifçe bastırarak hava çıkışı sağlayabilirsiniz. Çift çıkışlı modellerde yaylı kısım bir tanedir ve bastırıldığında her iki bölümden de hava çıkışı olur.

Her iki resimde de görünen küçük uçlar yuvadan sökülerek hava çıkış aparatına takılabilir; böylelikle küçük boyutlardaki balonların şişirilmesi mümkün olur.