Fotoğraf Baskılı Balon

Uyarı: Fotoğraf baskılı balon siparişi 2017 itibariyle alınmamaktadır! Kişiye özel grupta isim yazılı balon tercih edilebilir bknz: kişiye özel

Fotoğraf baskılı balon ile sizin için özel bir andan oluşan fotoğraf karelerinizi balon üzerine bastırabilirsiniz.
 
Fotoğraf ve resim baskılı ürünler her alanda ve birçok çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bardaklar, kalemler, t-shirtler, çantalar vb ürünlere basıldığını hepimiz biliyoruz; ancak balon üzerine bastıracağınız anılarınız sizin ve sevdikleriniz için farklı bir materyal olacaktır. Özel günleriniz için fotoğraf baskılı balon yaptırabilirsiniz. Fotoğraf baskılı balonlar hediye, davetiye, süsleme, evlilik teklifi, doğum günü, sünnet vb tüm özel anlarınız için kullanabileceğiniz yaratıcı bir üründür.
 
 
Kişiye özel hediye arayışlarında uygun fiyatı, sevimli ve ilginç oluşu resim baskılı balonların tercih edilme oranını da arttırmaktadır. Resim baskılı balon, yaratıcı bir hediye tercihi olacaktır. Fotoğraf baskılı balonlar, sevdiklerinizin hiç tahmin edemeyeceği ama kesinlikle beğeneceği farklı bir alternatiftir. Size düşen ise bu ucuz ve farklı hediye veya ürün ile sevdiklerinizi mutlu etmektir.
 
Çözünürlüğü yüksek olması koşulu ile seçtiğiniz bir resim ya da fotoğrafın altına dilediğiniz metni de ekleyebilirsiniz. Böylelikle  hem isim yazılı hem de resim baskılı balonu bir arada kullanmak sizin tercihinize kalacaktır. İsim yazılı balon fiyatları seçilen adetlere ve kriterlere göre değişecektir, güncel bilgiyi ürün sayfasındaki iletişimden öğrenebilirsiniz.
 
Balon üzerine fotoğraf da dahil olmak üzere tüm öğeler bastırılabilir. Resim baskılı balonlar tek renk ( tercihen siyah) olarak basılır. En iyi sonuç beyaz balon üzerine yapılan uygulamalardadır. İsim yazılı balon ya da resim baskılı balon yaptırmak için grafik çalışması talep edebilirsiniz.
 
Fotoğraf baskılı balonların grafik sunumlarında renkli balonlarda resmin noktalardan oluştuğunu göreceksiniz. Bu kullanılan teknikle ilgilidir ve ürün sayfasının örnek baskılar bölümündeki fotoğraf baskılı balonlar incelendiğinde baskının sonucu hakkında bilgi edinilebilir.
 
Göndereceğiniz detaylara göre grafik çalışması hazırlanarak sunum yapılır, onayınızla baskıya yönlendirilir ve bir gün içinde tamamlanıp en kısa sürede kargolanmaktadır. Ayrıca balon baskısı yuvarlak ve kalp şekilli balonlar tercih edilebilir.