Baskılı balon fiyatları

Baskılı balon fiyatları minimum 1.000 adet için belirlenir. Baskılı balonlar hazır (tamamlanmış) olmayan ve talebe göre farklılaştırılan ürünler grubunda olduğundan, diğer benzer formattaki ürünlerde olduğu gibi standart bir fiyatı bulunmamaktadır.

Sadece hazır baskılı balonlarda fiyatlar standart olmaktadır ve online mağazadan varyasyonlarıyla incelenebilir. Sayfada baskılı balon fiyatlarında etkili olan öğeler maddelenmiştir. Baskılı balon hakkında bilgi ve görseller için şu sayfayı inceleyebilirsiniz: Logo baskılı balon

balon baskı fiyatları

Baskılı Balon Fiyatları ve Fiyatları Etkileyen Öğeler

1- Baskılı balon fiyatları, tercih edilecek balon türüne, baskı renk ve yüzey sayısına göre değişiklik gösterir. Balon üzerindeki yazıların çokluğu ya da azlığı fiyatlandırmada etkili değildir.

2- Baz fiyat standart yani pastel renk balonlara tek yüzey tek renk uygulama içindir. Metalik ya da kalp balon tercihlerinde fiyat farkı uygulanır.

3- Siyah ve mor balon hariç balon renkleri arttırılabilir fiyatı etkilemez.

4- Miktar minimum baskı adeti olan 1.000 adet ise balon baskı rengi seçilen miktarların hepsine aynı şekilde uygulanmalıdır. 1.000 adet siparişte 500 kırmızı balona beyaz; 500 beyaz balona kırmızı şeklinde bir talep olduğunda çapraz baskı fiyat farkı uygulanır. Fark alınmaması için baskı renginin en az 1.000 adete uygulanması gerekir.

5- Uygulanacak baskı şablonu, baskı renginde olduğu gibi siparişin tamamında aynı olmalıdır.

6- Temas eden ya da birbirine yakın olan renklerde araların açılması suretiyle minimal değişiklikler yapılması gerekebilir.

7- Baskı renk sayısı temel kriterdir. Ön ve arka toplam yüzey için en fazla 4 klişe uygulanabilir(*). 3 klişeli işlerde minimum 3.000; 4 klişeli işlerde minimum 5.000 adet sipariş verilebilir. Talep 1.000 adet ise kota fiyat farkı uygulanır. (*) Kural reklamlık siparişleri kapsar; hazır ürünlerde 8 renk basılabilir.

8- Tek yüzeyli işlerde renk sayısı fiyatlandırması 1 renk için alınmaz, iki renk için bir, üç renk için iki, dört renk için üç renk farkı alınır. (uygulanacak renk sayısı – 1 adet)

9- Çift yüzey baskılarda ön ve arkadaki öğelerin renginin aynı olması ya da farklı olması fiyatlandırmayı etkilemez. Yine aynı şekilde ön ve arkanın farklı olması da fiyatı etkilemez. Seçimler Ön:1 – Arka:1 olarak fiyatlandırılır.

Baskılı Balon fiyat hesapla
(Modül güncellenmektedir)

Web Sitenizde Neden Baskılı Balon Fiyat Listesi Yayınlanmıyor?

Standart olmayan, kişi ya da firmalara göre özelleştirilen ve çok varyasyonlu olan ürün gruplarından olan baskılı balonlarda fiyat listesinin yayınlanmasının yanlış hesaplamalara neden olduğu deneyimlendiğinden dolayı sayfalarda baskılı balon fiyat listesi paylaşılmamaktadır.

Görselin değerlendirilerek uygulanabilir halleri ve uygulanabilir hallerinin fiyatlarıyla birlikte sunumu firmamızın tercih ettiği yöntemdir. Görsel göndererek logo baskılı balon fiyatı talep ettiğinizde sizlere tüm varyasyonlarda teklif sunulur.

İki renkli bir logo için sipariş oluşturulmak istendiği varsayılırsa birçok alternatif fiyat teklifi oluşturulabilir. Çalışmanın tek renk olarak uygulatılma ihtimalinin olduğu de düşünüldüğünde liste üzerinden fiyat oluşturmak oldukça güç olmaktadır. Oluşturulan baskılı balon fiyat teklifinde, talep edilmesi halinde çubuk, kompresör gibi yardımcı malzemeleri de ilave edilebilir.