KURUMSAL

Kalisan ®  markasıyla lateks balon üretimi konusunda faaliyet gösteren bir kuruluştur. Birlikte çalıştığı ajans ve tüketicileriyle bütünleşmeyi, sürekli büyümeyi hedef alan, ekip çalışmasını benimseyen firmamız; her zaman yenilikleri ve yeni teknolojileri izleyen bir şirket olma; teknoloji, sistem ve işleyiş konularında öncü bir kuruluş olma felsefesindedir.

Firmamız birçok boyut ve renkte lateks balon üretir; kalite ve sağlık standartlarının sağlanması için yüzlerce maddelik kontrol listelerini istisnasız uygular. Yönetmeliklere uygunluğunun tespiti için, ürün değerlerinin uygunluğunu belirli aralıklarla akredite kuruluşlara denetletir. Markası ile kendi üretimini ve üretimlerinin pazarlamasını yaparken; yerel ve yabancı firmaların kendi ambalajlarında ürünleri sunmasında tedarikçi rolünü üstlenir. Operasyonlarını İzmir AOSB’deki tesisinden yürütür.

Balon üretim ve balon baskı makinelerini tasarlayabilecek; ihtiyaca göre yeniden dizayn edebilecek birikime sahibiz. Geliştime çalışmaları, lateks işleme prensiplerine uygun şekilde verimli ve standart üretim sağlayacak teknolojiler, bünyemizdeki mühendis ve teknisyenlerimizce gerçekleştirilir. Tamamen yerel unsurlarla gerçekleştirilen yenilikler yerel ve yurt dışı pazarlarında firmamızı güçlü kılmaktadır.

1996 yılında aylık 1 milyon balon üretimi ve 90 bin balon baskı uygulaması ile yola çıktığımızda, önümüzdeki 10 yıllık süreçte aylık beş milyon balon üretmeyi ve üç milyon balon baskı uygulaması yapabilmeyi hedefledik. 2011 yılında 7 milyon balon üretimi ve 4 milyon balon baskısı; 2014 itibariyle de 11 milyon balon üretimi ve 6 milyon balon baskısı yapabilir duruma geldik. Yakın gelecekte yeni balon üretim ve baskı hatlarını da aşamalı olarak sisteme dahil ederek balon üretim kapasitemizi aylık 19 milyon; balon baskı hattımızı da aylık 12 milyon adete ulaştırmayı planlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

YORUMLAR:
+ DAHA FAZLA