Puantiyeli balonlar

Puantiyeli Balonlar

Puantiyeli balonlar; mavi, pembe, kırmızı, şeffaf, siyah ve karışık renk seçenekleriyle Kalisan’da. Her zaman moda olan puantiyeli ürünler günümüzde birçok üründe karşımıza çıkmaktadır. Moda, ev dekorasyon, mobil aksesuarları gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Puantiye desenleri, modası asla geçmeyecek olan lateks balonla birleşince ortaya sevilen bir baskılı ürün çıkmaktadır: puantiyeli balon

pupuantiyeli balon

Puantiyeli balonlar, çepeçevre olarak balonun dört yüzeyine baskılı olarak ve 4+1 yüzeyine ( tepe baskısı dahil) full baskılı olarak satışa sunulur. En çok tercih edilen hazır baskılı balon türü olan puantiyeli balonlar, Kalisan tarafından birçok renk ve kombinasyonda üretilmektedir.

Süslemelerde Puantiyeli Balon

Gelen talepler doğrultusunda renk seçenekleri arttırılarak alternatif puantiyeli ürünler oluşturulabilir. Kullanacağınız temaya uygun olan renkleri seçmeniz yeterli olacaktır. Rengarenk puantiye desenli balonlarla kendi konseptinizi, dekorasyonunuza uygun şekilde uygulayabilirsiniz.

Hemen hemen tüm canlı renklerle üretilen puantiyeli balonlar, zemin rengine uygun bir baskı rengi ile satılır. Puantiyeler balonun şıklığa ve modaya bürünmüş halini oluşturmaktadır. Uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleri ile en çok tercih edilen baskılı balonlardandır. Ürün grupları aşağıda belirtilmiştir. Ürünlerin tamamı 4 yüzey çepeçevre ve 5 yüzey full baskı seçenekleriyle sunulur.

Puantiyeli Balon Renk Çeşitleri

Sarı siyah puantiyeli balon

İstenilen tüm renk kombinasyonlarda puantiyeli balon üretimi yapılabilir. Fotoğraflanan ürünler arasında yerel ve yurt dışı pazarı için özel üretilen, stoklu olmayan puantiyeli balonlar olabilir. Stok ürünleri en çok tercih edilen ürünlerden oluşturulur ve aşağıdaki gibidir.

  • Karışık puantiyeli balon, karışık balon renklerine beyaz baskı
  • Açık pembe puantiyeli balon, açık pembe balonlara beyaz baskılı
  • Açık mavi puantiyeli balon, açık mavi balonlara beyaz baskılı
  • Kırmızı beyaz puantiyeli balon, kırmızı balona beyaz baskılı
  • Kırmızı siyah puantiyeli balon, kırmızı balona beyaz baskılı
  • Sarı siyah puantiyeli balon, sarı balona siyah baskılı
  • Şeffaf puantiyeli balon, şeffaf balona herbir yüzeyi farklı renk baskılı

Puantiyeli balonlar, organizasyonların vazgeçilmez dekorasyon balonlarındandır. Her konsepte uygun bir renk kombinasyonu mutlaka bulunabilir. Helyum gazı kullanımına da uygun olması ürünü farklılaştırmaktadır. Küçük miktardaki uçan balon ihtiyaçlarının karşılanması için üretilen kullan at helyum gazları ile puantiyeli balonları uçan balon haline getirebilirsiniz.

puantiyeli balon açık mavi

Karışık grubun içinde içinde yukarıda belirtilen renklere ilave olarak sarı, turuncu, limon yeşili, çim yeşili, menekşe, hardal, turkuaz gibi renkler bulunur. Renkler partiye göre değişiklik gösterebilir. Puantiye desenli balonlar Kalisan tarafından Happy Balloons markası ile sunulur. Aşağıdan görselleri inceleyebilirsiniz.

Puantiyeli Balonların Diğer Hazır Baskılı Balonlarla Birlikte Kullanımı

Renk çeşitliliği sayesinde her türlü konsept partilere ya da kutlamalara kolaylıkla uyum sağlıyor oluşuyla diğer ürünlerden ayrılan puantiye baskılı balonlar. Tema bütünleyicisi olarak da değerlendirilebilir. Örneğin; bebek ile ilgili kutlamalarla ilgili mavi ve pembe balonların tercih edilmesi mümkünken, evde vereceğiniz bir yeni yıl kutlamasında ise kırmızı beyaz puantiyeli balonlar kullanarak dekorasyonunuzda farklılık yaratabilirsiniz.

Puantiyeli balonlar tek başına yeterli şıklık sunuyor olsa da farklı ürün gruplarıyla da kullanılıyor oluşu muhteşem süslemeler yapılmasına imkan verir.  Şeffaf balon içerisine yerleştirip şişirildiğinde ikili olarak partilerde ve kutlamalarda muhteşem ambians yaratılabilir; doğum günü süslemeleri için iyi ki doğdun ya da happy birthday yazılı balonlarla kullanılarak da bütünlük sağlanabilir.

Puantiyeli Balonların Özel Baskılı Balonlarla Kullanımı

Puantiyeli balonların özel baskılı balonlarla birlikte kullanılmasıyla farklı konseptler yaratılabilir. Hemen hemen tüm renklerde üretiliyor oluşuyla organizasyonunuzu daha fazla renklendirecek, hareketlendirecek ve bütünleştirecek bir üründür puantiyeli balonlar. Özel balon siparişi verirken e-mağazamızda satışa sunulan bir puantiyeli balonları da incelemenizde fayda var.

Puantiyeli Balon Fiyatları ve Satın alma

Puantiyeli balon fiyatları seçilen renklere ve adetlere bağlı olarak değişir. 10, 25, 50 ve 100 adet olarak satışa sunulan ürünleri e-mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Doğrudan iletişimde 10 paket (1.000 adet) altı satış yapılamadığından dolayı siparişleri doğrudan e-mağazadan satın alabilirsiniz.

Puantiyeli balon siparişi için bknz: puantiyeli balon