Nazar Boncuklu Balon

Nazar boncuklu balon Kalisan tarafından Happy Balloons markasıyla satışa sunulmaktadır. Sünnet organizasyonlarda etkin şekilde kullanılan nazar balonlar; sarı, beyaz, açık mavi ve koyu mavi olarak satışa sunulur. Nazar balonlarda dört farklı şablon bulunur ve herbiri ayrı balon rengine basılır.

Baskı, balonun tek yüzeyine iki renk olarak yapılır ve baskı renkleri her balon için farklı uygulanır. Uygulanan şablon firmamızca belirli periyotlarda yenilenebilmektedir.

Nazar boncuğu baskılı balon fiyatları için E-mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Diğer ürünlerde olduğu gibi paket içi 100 adet; koli içi 50 paket bulunmaktadır. 100 ve katları olacak şekilde alım yapılabilir. Koli bazlı alışlar için iletişim kurabilirsiniz. Sadece e-mağaza üzerinden satılan adetler için siparişlerinizi online olarak oluşturabilirsiniz.

Sünnet organizasyonları ile özdeşleşen nazar boncuğu teması, sünnet süslemelerinde ilham verici görüntüler sağlamanıza imkan tanır. Nazar boncuklu balonlarla birlikte kullanılan ve sünnet organizasyonları için kullanılan bir diğer alternatif baskılı balon çeşiti de sünnetime hoşgeldiniz baskılı balonlardır. Bu ürünü de Kalisan e-mağazada bulabilir; farklı adetlerde satın alabilirsiniz.

Nazar Boncuğu Baskılı Balon Çeşitleri

° Beyaz nazar boncuğu baskılı balon– Beyaz balona sarı ve lacivert renk baskılıdır
° Açık mavi nazar boncuğu baskılı balon – Açık mavi balona lacivert ve sarı renk baskılıdır
° Koyu mavi nazar boncuğu baskılı balon – Koyu mavi balona beyaz ve hardal sarısı baskılıdır
° Sarı nazar boncuğu baskılı balon – Sarı balona lacivert ve beyaz baskılıdır.

Sünnet düğünü organizasyonlarında kullanabileceğiniz tüm nazar temalı balonların fiyatını inceleyebilir; 25 ve 100 adetlik ambalajlarda satın alabilirsiniz. Bknz:  Nazar boncuklu balon

Nazar boncuğu baskılı balon
sarı nazar boncuklu balon

koyu mavi boncuklu balon

beyaz nazar boncuklu balon

açık mavi nazar boncuklu balon