Kalpli Lateks Balonlar

Kalpli balonlar birçok renk ve ürün çeşiti ile Kalisan tarafından üretilmektedir. Sayfada kalpli uçan balon, kalp balon yapımı, kalpli balonlarla süsleme, balonlarla kalp yapımı, seni seviyorum yazılı balonlar ve diğer kalp balon çeşitleri hakkında bilgiler verilmiştir.

Hazır baskılı ve baskısız olarak kalpli balon satın almak için e-mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Toptan balon satın alma şartları için şu sayfayı inceleyiniz: Toptan kalp balon

kalpli balon al

Kalpli Balon Çeşitleri

Kalpli folyo balon yazılı ve yazısız olarak çeşitli renklerde piyasada bulunmaktadır. Fiyatları büyüklüklerine ve çeşidine göre değişmektedir. Arayışınız folyo balon ise ihtiyacınıza yönelik ürünleri internetten tarayarak online satın alabilir; bölgenizdeki toptancı ya da parti malzemeleri satan yerlerden tedarik edebilirsiniz.

Arayışınız kalpli lateks balon ise ilgili bilgileri sayfamızdan bulabilirsiniz. Çeşitleri, görselleri, kalpli balon fiyatlarını inceleyebilir ve online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz:

° Baskısız kalp balon 12” grubundaki tüm renklerde üretilebilir olsa da daha kısıtlı renkler sunulur.
° Baskılı kalp balon seni seviyorum yazılı olarak Türkçe ve İngilizce temalarıyla hazırlanır.
° Baskılı kalp desenli balonlar, 12” şeffaf, kırmızı ve karışık renklerde farklı tasarımlarla satışa sunulur.

Ürün Özellikleri ve Kullanımları

seni seviyorum yazılı kalp balon
° 11″ ölçüsünde 3,5 – 3,7 gr aralığındadır
° Tam olarak şişirildiğinde kalp şeklini alır
° Helyum gazı kullanımına uygundur, kalpli uçan balon yapılabilir.
° 100’lü paketlerde satışa sunulur.
° Kişiye özel baskılı olarak sipariş edilebilir
° Kalp balon üzerine logo baskısı yapılabilir.

Baskısız Kalpli Balonlar

Baskısız kalpli balonlarda kırmızı, beyaz, sarı, mavi, yeşil, turkuaz, turuncu, lacivert, şeffaf, hardal, krem, menekşe gibi renklerde üretim yapılır. Baskısız kalp balonları karışık ya da tek renk olarak satın alabilirsiniz.

Kalpli Balon Tasarımları

Tasarımlar belirli aralıklarla yenilenir. Kalp balonlarda 11*11 cm’lik bir alana baskı yapıldığından dolayı alan 12″ standart balonlara göre daha küçüktür. Seni seviyorum balonlarındaki tasarımlar karışık paketlendiğinden dolayı ayrı satın alınamaz. Tasarımlar belirli aralıklarla değiştirildiğinden satın alınan ürün, görsellerden farklılıklar olabilir.

Hazır Baskılı Kalp Balonlar

° Tek Yüzey Kalp Şekilli Balonlar °
Seni seviyorum yazılı kalpli balonlar kırmızı ve karışık renklerde sunulur. Kalp şekilli balonlar hazır baskılı olarak seni seviyorum ve I love you temaları ile basılır. Kırmızı ve kırmızının dahil olduğu karışık renklerde ayrı paketlerde satışa sunulur. Baskı rengi standart beyazdır, 3-4 farklı tasarım bulunur ve farklı baskılar karışık olarak paketlenir.

° Çepeçevre Kalpli Balonlar °
12″ yuvarlak şekilli balonlara çepeçevre olarak tüm yüzeylerine basılan kalpli ürünlerde birkaç farklı renk kombinasyonu kullanılır. Şeffaf balonlara beyaz ya da kırmızı; karışık renk balonlara beyaz baskı olarak üretilir. Talep halinde istenen renk kombinasyonlarıyla üretilebilir.

° Çift Yüzey Kalpli Balonlar ° 
12″ yuvarlak şekilli balonlara birkaç farklı kalp şablonu ile basılan ürün grubudur. Kırmızı ve kırmızının da bulunduğu karışık balon renklerine beyaz; şeffaf balon üzerine kırmızı basılan çeşitleri vardır.

° Şeffaf Seni Seviyorum Yazılı Balonlar °
Şuan için ayrı bir ürün olarak sunulmasa da karışık olarak istenen tüm baskılı balonlarda aksi belirtilmedikçe şeffaf balonlar bulunabilmektedir.

 

Özel Baskılarda Kalpli Balon kullanımı

Logo baskılı ve özel baskılı balon taleplerinizde farklı renklerdeki kalpli balonları tercih edebilir; balonunuzu özelleştirebilirsiniz. Özellikle sevgililer günü, anneler günü gibi özel tarihlerde kalp şekilli balonlar tercih edilir. Firma uygulamaları için logo baskılı balon siparişi sayfasını, kişiye özel butik baskılar için de özel baskılı balon siparişi sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Kalp Balon Resimleri