İsim Yazılı Balonlarla Özel Günlerinizi Farklılaştırın!

İsim yazılı balonlarla tasarımlarınızı farklılaştırabilir klişelerden sıyrılabilirsiniz. Özel kılmak istediğiniz herhangi bir günün süslemesinde olmazsa olmazlardandır balonlar. Baskısız ya da hazır baskılı balonların özel günlerinizi yeterince yansıtmadığını düşünüyorsanız bu noktada kişiye özel hazırlanan isim yazılı balon uygulamaları ile organizasyonlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Özel balon siparişlerinde tercih ettiğiniz tasarım, tercih ettiğiniz balon renk ya da renklerine tercih ettiğiniz bir baskı rengi ile yapılabilir. Kullanılan tasarımlar talebinize göre hazırlanır ve her iş için farklı özgün çalışma üretilir.

Benimle evlenir misin, iyi ki doğdun, 1 yaş, sünnet gibi birçok temada hazır baskılı ürünlerin üretimi yapılıyor olsa da daha özel talepler için alternatif olarak kişiye özel tasarlananisim yazılı balonlar da az miktarlarda sipariş edilebilme olanağıyla sunulmaktadır. Özel baskılı balon hizmetiyle 100 ve 250 adet sipariş oluşturmak mümkün.

Konseptinizi balon üzerine işliyoruz. Detayları alıyoruz, isteğinize uygun bir şekilde özel baskılı balon siparişlerinizi tasarlıyoruz. Artık baskılı balonlarınız da eşsiz olma imkanına sahip. Düğün, kına gecesi, davetiye, 1 yaş kutlamaları gibi kategorilerde özel balon siparişi verebilirsiniz.

fotoğraf baskılı balon

Daha çok isim yazdırılarak özelleştirildiğinden dolayı isimli balon ya da isme özel balon şeklinde belirtilse de bunların tamamı tek bir ürün grubu altında, kişiye özel baskılı balon olarak değerlendirilmektedir. Balon üzerine sadece isim değil; istenen herhangi bir yazı da yazılabilmektedir.

İsim yazılı balon fiyatları minimum 100 adet için oluşturulur ve çeşitli varyasyonlara göre fiyatlandırma yapılır. Tek yüzey, iki yüzey, metalik vs seçimleri fiyatları değiştirmektedir. İsme özel balon fiyatları için ürün sayfasındaki whatsapp iletişiminden talebinizi iletebilir, isim yazılı balon siparişi verebilirsiniz.

Özel baskılı balon tasarımlarında sadece isim değil istediğiniz diğer yazıları da tercih edebilirsiniz. Şablon ve limit dahilinde alan verimli bir şekilde kullanılabilir. Sipariş aşamasında istediğiniz balon ve baskı renk detaylarını iletirken istediğiniz diğer detayları da aktarabilirsiniz.

Rakam, metin fotoğraf ve istenen her detay balon üzerine basılabilir. Fotoğraf baskılı balonlar da özel baskı kapsamında değerlendirilmektedir ve siparişlerde kullanılabilir. İsim yazılı balonlardan farklı olarak renk kısıtlaması vardır.

İsim yazılı balonlarda istenen baskı rengi tercih edilebilirken fotoğraf baskılı balonlarda baskı rengi standart olarak siyah olmalıdır ve fotoğrafın kalitesi oldukça önemlidir. Her ikisinin fiyatlandırması aynıdır. Baskılı balon siparişi için yapmanız gereken, balon üzerine yazılacak detayları belirtmeniz.


İsim yazılı balon sipariş miktarları
• 100 adet tek yüzey baskılı balon
• 250 adet tek yüzey baskılı balon

Ekstralar
• Metalik balon
• İkinci yüzeye baskı
• Kalp balon

İsim Yazılı Balonlarda Sipariş Süreci

Sipariş Hazırlık Süreci Whatsapp ya da mail kanalından talebinize ait detayları iletmeniz beklenir. Verdiğiniz detaylara göre grafik çalışması hazırlanır ve tarafınıza sunulur. Varsa eklemeler ve düzenlemeler yapılır ve onayınızla üretim süreci başlar.

Ödeme Seçenekleri

Tüm özel baskılı işlerde ödeme sipariş öncesi alınmaktadır. Banka havalesi ya da kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ödemenin yapılmasını takiben müşteri kaydı oluşturularak size özel hazırlanan çalışma baskı birimine yönlendirilir ve belirtilen süre içinde tamamlanır.

Tüm Türkiye’ye Gönderim Yapılır

İsim yazılı balon siparişleri kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir. Merkezi yerler için MNG ya da Yuriçi kargo ile merkezi olmayan mobil bölgeler için de PTT kargo tercih edilmektedir. Ptt kargo ile köylere dahi gönderim yapılabilmektedir. Kargoların teslim süresi merkezi yerler için 1-3 gün; mobil bölgeler için 3-7 gündür.