Baskılı Balon Siparişleri Saatler İçinde İzmir Fabrikada Hazır!

İzmir’den verilen baskılı balon siparişleri fabrika teslim ve alıcıya teslim seçenekleriyle saatler içinde tamamlanabilmektedir. Türkiye’deki balon üreticilerinden Kalisan, aylık 12 milyon balon üretimi, 6 milyon da balon baskısı kapasitesine sahip İzmir firmasıdır. Çiğli AOSB’de üretim faaliyetlerini sürdürür.

baskılı balon izmir
Balon üretim fabrikasının İzmir’de olmasından dolayı İzmir pazarına hakimdir. Balon üretim ve baskı hattımızın gücü, yüksek miktardaki siparişleri dahi kısa sürede tamamlayabilme; acil taleplere hızlı cevap verebilme kabiliyeti ve lokasyon etkisi İzmir pazarında da firmamızı güçlü kılmıştır. Üretimin 7/24 devam etmesi baskılı balon siparişlerini çok kısa sürede tamamlamamıza olanak sağlar.

Baskılı Balon İzmir

Kargo tercih edilmeyecek durumlarda öğlen hareket eden aracımızla teslimat sağlanır. Öğlen teslimatına yetişmeyen siparişler için kargo, ertesi gün teslimat ya da fabrika teslim seçimleri tercih edilebilir. Acil işler için ek klişe yapılmak üzere fiyat farkı alınarak siparişiniz İzmir’e özel bir saatten daha az sürede tamamlanabilir. Faturalandırılan tüm işler mesai saatleri dışında da teslim alınabilir.

Kalisan, baskılı balon üretiminde Türkiye’nin tüm illerinde, yerel bir firma gibi çalışmaktadır. “Kaliteli ürün ve hızlı teslimat” misyonuyla, süreçte güçlü bir tedarikçi olarak yanınızdadır. Sektördeki geçmişimiz, deneyimimiz ve kapasitemiz ile günlük 200.000 adet baskılı balon siparişi yönetmemize imkan veriyor.

Baskılı balon İzmir ile ilgili bilgi ve görsellere ulaşmak için ürünler sayfasını inceleyebilir; baskılı balon siparişi vermek için telefon ve mail kanallarımızdan iletişim kurabilirsiniz. Baskılı balon fiyatları hakkında bilgi almak için uygulanacak detayları mail kanalından ulaştırınız.

Firmamızdan baskılı grupta özel balon siparişi oluşturmanız mümkün. Butik talepler sadece yazılı kanaldan yönetilmektedir.