Balonlu Davetiye

Balonlu davetiye ile özel günlerinizi eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde farklılaştırmak istemez misiniz?

balonlu davetiye

Balonlu davetiye farklı, ilgi çekici, şık ve yaratıcı olmasının yanı sıra uygun fiyatıyla da tercihiniz olacaktır. Günümüzde insanlar özel günleri için daha çok yaratıcı, eğlenceli ve ilginç davetiye konseptlerine ilgi göstermektedir. Böylelikle okuduktan sonra bir kenara atılan davetiyelerin yerini eğlenceli ve akılda kalıcılığı yüksek davetiyeler almaktadır. Sıradanlıktan uzak ve farklı bir davetiye arayışında olan kişiler için ise balonlu davetiyeler farklı bir seçim olacaktır.

Düğün, nişan, sünnet, kına, vb. davetiye gerektiren birçok özel gün için ayrı ayrı hazırlanmış balon tasarımları arasından kendinize uygun olanı seçebilir ya da sizin için baştan bir tasarım yapılmasını talep edebilirsiniz. Balonlu davetiyeler hem kişiye özgün oluşu hem de dilediğiniz renge uygulanabilir oluşu açısından ilginç bir davetiye anlayışı sunmaktadır.

Davetiyelerin üzerine uygulanan tüm bilgiler baskılı balon üzerine de uygulanabilir. İstediğiniz renk balon üzerine uygulanacak olan davetiyeleriniz ise tamamen size özel hazırlanıp beğenilerinize sunulmaktadır. Ayrıca balonlu davetiye siparişiniz tarafımıza ulaştığında en kısa sürede baskıya alınıp kargolanmaktadır. Size ise davetiyenizin mükemmel bir şekilde elinize ulaşacağını bilmenin güveni ile özel anlarınızın tadını çıkarmak kalır.

Hizmet sadece özel balon baskısı ile sınırlı olup bütün bir davetiye konsepti değildir. Bunun için davetiye satışı yapan firmalarla görüşebilirsiniz.

 

Detaylar
. Davetiyeli balonlarda istenilen renk ya da renkler tercih edilebilir. ( Standart&Metalik renkler)
. 20*20 cm bir alana istenen detaylar yazılır, unsur çoğaldıkça yazı küçülecektir.
. İstenen detaylar istenir, grafik çalışması hazırlanarak sunulur ve onayınızla baskıya alınır.
. 100,250 ve 1.000 adet olarak seçim yapabilirsiniz.
. Fiyatlar seçilen miktar, yüzey sayısı, ve balon türüne göre değişir ve tarafınıza belirtilir.