Balon Baskısı

Balon baskısı, kişi ve firmalara yönelik çalışmaların yapılmasına imkan tanıyan geniş kapsamlı bir uygulamadır. Kutlama ve partilere yönelik yapılabilmesi, firma tanıtımlarında ve etkinliklerinde reklam amacıyla kullanılması en belirgin özelliklerinden.

parti balonu özel kutlama

Baskılı balon geçmişte sadece birkaç eğlenceli figürün yansıtılması için kullanılırken günümüzde özel günlerin ve kutlamaların yaygınlaşması ve buna bağlı olarak alanının genişlemesiyle birçok temada yapılmaktadır. Ayrıca çocuklara yönelik promosyon araçlarının ilk akla gelen oluşu firmalar tarafından da aktif kullanımını sağlamıştır.

Balon Baskısı Özel Gün ve Etkinliklerde Standart Temalarda Kullanılabilir

Özel gün ve etkinliklerin kutlanmasının artması balon baskısı çeşitlerinin gelişiminde oldukça etkilidir. Doğum günü haricinde özel gün sayılmakta zorlanırken günümüzde bir çırpına birçok kutlama konsepti sayılabilir. Bu gelişim bir çok sektörden farklı ürün gruplarının çoğalmasına neden olmuştur. Çeşitli kostümler, parti ürünleri, basılı temalar vs. Aynı şekilde balon baskısı için kullanılan temaların sayısını da arttırmıştır.

Diş buğdayı, hoşgeldin bebek, 1 yaş, baby shower, ilk adım partileri, evlilik teklifi, bekarlığa veda vs gibi kutlamalar arttıkça aynı şekilde balon baskısının temaları da şekillenerek artmıştır. Giyimden mobilyaya her üründe moda olan puantiyeler de balon üzerinde sevilen bir tema haline gelerek puantiyeli balonları oluşturmuştur.

Balon Baskısı Tanıtım Aracı Olarak Firmalarca Kullanılabilir

Çocuklara yönelik bir ürün olan balonların üzerine logoların da basılmasıyla promosyon kanalında yer eden baskılı balonları günümüzde aktif şekilde kullanan firmalar vardır. Bu gelişim ve değişimler üretimde hızlılığı ve seri üretim gerekliliğini beraberinde getirmiştir. Kalisan, logo baskılı balon ve hazır baskılı balon yapımında sürecin başından beri aktif rol oynayan bir üretici firmadır.

Balon Baskısı Özel Günleriniz İçin Kişiye Özel Tasarlanabilir

Yatay genişleme modeli ile sadece balon üretimi ve ürün farklılaştırması konularına yoğunlaşan firma aynı ürün grubunu çeşitlendirerek ve baskı temalarında alternatif tasarımlar üreterek sunmaktadır. Kısa süre önce butik işler için kişiye özel baskılı balon uygulamalarına hayata geçirerek niş sektörde farklı bir kanal açarak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Artık balon üzerine yazı ve isim yazmak, fotoğraf bastırmak mümkün. Bu uygulama ile özel günler, kişiye özel baskılı balonlarla daha dikkat çekici hale gelmiştir. Sıradan olmayan tasarımlar ile düğün, doğum günü, sünnet, evlilik teklifi gibi özel günler daha da unutulmaz kılınabilir.

balon baskısı