Ananas Balon Renk Çeşitleri ve Fiyatları

Ananas balon, Kalisan’ın yeni baskılı ürünlerinden. Diğer yeni hazır baskılı balonların tamamında olduğu gibi ananas baskılı balonlarda da belirli konsept renkler kullanılarak sunum hazırlanmıştır.

anans balon

Ananas teması, yaz partilerinde tercih edilen trend konseptlerden birisi. Ananas baskılı balonlar partilerinizi tamamlayıcı bir ürün olarak alternatif renklerle satın alınabilir. Ananas balon renkleri, fiyatları ve sipariş için E-mağazamızdan hazır baskılı balon kategorisini inceleyebilirsiniz.

Ananas balonlar 3 renk alternatifiyle sunulur. Tamamında gold baskı olmak üzere bebek pembe, şeffaf ve mint yeşili balonlar kullanılır. 2 ve 3 renk baskılı olarak da üretilen ananas balonlar fotoğraf çekimlerinin ardından ayrı bir ürün olarak satışa sunulacaktır. Anans temalı doğum günü partilerinde kullanılabilecek seçenekler aşağıdaki gibi.

Ananas Balon Renkleri

• Mint Yeşili Balon – Gold Ananas Baskı
• Bebek Pembe Balon – Gold Ananas Baskı
• Şeffaf Balon – Gold Ananas Baskı

Hammaddesi %100 dönüştürülebilir doğal latekstir. Anans baskılı balonlar helyum gazı kullanımına uygundur, gaz kullanımıyla uçan balon haline getirebilirsiniz. İzmir’de üretilen Anans balonlar Kalisan ve Happy Balloons markalarıyla 10, 25 ve 100 adetlik ambalajlarla satışa sunulur.